Nepriekaištinga kokybė

Foteliai

Siūlome profesionaliai suprojektuotus ir pagal individualius užsakymus pagamintus fotelius. Naudodami moderniausias gamybos technologijas galime pagaminti įvairaus dizaino, dydžio, spalvos baldą, o siekiantiems dar didesnio išskirtinumo ar unikalumo – pridėti papildomų detalių. Kruopščiai atrinktos aukštos kokybės medžiagos užtikrina patikimą ir ilgaamžį fotelių naudojimą bei atitinka individualius stiliaus reikalavimus.
Fotelis – baldas, kurio savo interjerą papildo kavinės, restoranai, picerijos, viešbučiai, o taip pat dažnai savo namuose kasdieniam naudojimui renkasi individualūs žmonės. Siekdami užtikrinti kokybišką jo eksploataciją gamybai renkamės patikimą klijuotą beržo fanerą ir didelio elastingumo HR poroloną. Taip galime užtikrinti, kad fotelis bus naudojamas metų metus be jokių nusidėvėjimo ženklų. Kokybiškos medžiagos leidžia garantuoti ir patikimą net pačių smulkiausių detalių laikymąsi, nesibraižymą. Priklausomai nuo namuose ar viešosiose erdvėse vyraujančio stiliaus galime pasiūlyti platų kokybiško gobeleno ir odos pasirinkimą, kurį, taupydami klientų laiką, patys užsakome ir pasirūpiname visomis, su jo pristatymu ir apmokėjimu reikalingomis procedūromis.
Tiems, kurie sunkiai gali apsispręsti, kokio dizaino ar dydžio fotelio jiems reikia, kvalifikuotai patariame prieš tai išsiaiškinę pagrindinius žmogaus poreikius ir lūkesčius. Tuo metu aiškią būsimo baldo viziją turinčių klientų norus labai vertiname ir suprojektuojame bei pagaminame nepriekaištingai jų turėtą viziją atspindintį baldą.

Galerija

Top Sofa

Kokybė.Atsakomybė.Pagalba.

Susisiekime

Kontaktai

[email protected]

+370 60 381 391

Darbo laikas:

I-V: 8:00 – 17:00