Nepriekaištinga kokybė

Minkštasuoliai

Projektuojame ir pagal individualius užsakymus gaminame komfortiškus minkštasuolius. Jų galime pasiūlyti įvairaus dizaino, formos, spalvų ir lengvai pritaikyti prie patalpos dydžio ar ten jau sukurto interjero. Neabejojame, kad patogiai apstatysite ir pilnai išnaudosite tiek ofiso, registratūros, laukiamojo, kavinės ar naktinio klubo erdves, tiek asmeninio būsto kambarius.
Minkštasuoliams gaminti renkamės tik aukščiausios kokybės medžiagas, kurios profesionalių ir ilgametę darbo sukaupusių darbuotojų rankose virsta unikaliais ir ilgaamžiais gaminiais. Mūsų laiko patikrintas pasirinkimas – klijuota beržo fanera ir didelio elastingumo HR porolonas, dėl kurių baldas atrodys nepriekaištingai ir galės būti naudojamas metų metus, net ir tais atvejais, jei kasdien ant jo sėdės labai daug žmonių. Taip pat, siekdami patenkinti kiekvieno kliento išskirtinį skonį, siūlome rinktis iš plataus gobeleno ar odos asortimento, kurį, taupydami jų laiką, patys užsakome ir pasirūpiname visomis, su jo pristatymu ir apmokėjimu reikalingomis procedūromis.
Naudodami modernias gamybos technologijas, parinkdami kokybiškas medžiagas, turėdami profesionalius darbuotojus ir nuolat besidomėdami naujausiomis tendencijomis minkštasuolių gamybos srityje galime įgyvendinti visus, net ir pačius drąsiausius kliento norus ir vizijas. Skatiname jų svajones ir fantazijas tokiu būdu siekdami pagaminti išskirtinį baldą, kuris būtų ne tik funkcionalus ir patogus sėdėti, bet taip pat pasižymėtų patraukliu dizainu ir tinkamai papildytų interjerą.

Galerija

Top Sofa

Kokybė.Atsakomybė.Pagalba.

Susisiekime

Kontaktai

[email protected]

+370 60 381 391

Darbo laikas:

I-V: 8:00 – 17:00