Restoranai. Kavinės. Barai. Klubai.

Projektai

Viešosioms erdvėms paprastai keliami tokie reikalavimai kaip patogumas, dėmesį patraukiančios interjero detalės bei kokybiški ir ilgai tarnaujantys baldai.

Mūsų paslaugos

Mes pagal jūsų pateiktą brėžinį, nuotrauką ar detaliai papasakotą viziją suprojektuosime ir pagaminsime kėdes, sofas, fotelius, pufus, minkštasuolius, sėdmaišius, modulinius baldus, įrengsime minkštas sienas, kolonas ar lubas. TOP Sofa koja kojon žengia su rinkos tendencijomis, todėl esame susipažinę ir galime įgyvendinti net pačius naujausius ir drąsiausius sprendimus minkštųjų baldų pramonės srityje.
Projektuojame ir gaminame nestandartinius baldus bei interjero detales kavinėms, restoranams, barams, naktiniams klubams, picerijoms, viešbučiams ir kitoms viešosioms erdvėms. Tarp nuolatinių TOP Sofa klientų yra tokios gerai žinomos įmonės: picerijos „Can Can“ ir „Charlie Pizza“, restoranai „DON VINO“, „Mr. Burger“, „Talutti“, kavinė „Caif Cafe“, kokteilių baras „Mojo Lounge“, naktiniai klubai „Pulse“ ir „Zero“ bei daugelis kitų.
Nestandartinių baldų gamybai naudojame tik klijuotą beržo fanerą, suteikiančią jam ilgaamžiškumą. Dėl aukštos medžiagos kokybės daiktas mažiau dėvisi, neiškrenta ir nelūžta smulkios detalės. Baldas ilgiau išlieka ir atrodo kaip naujas, jo nereikia skubėti pakeisti. Gamyboje mes taip pat naudojame didelio elastingumo HR poroloną, suteikiantį ilgai išliekantį komforto jausmą ir spyruoklinį efektą. Klientui pageidaujant galime pasiūlyti ir nedegų poroloną, kurio reikalauja viešbučiai ir kruiziniai laivai. Siūlome ir platų gobeleno, odos pasirinkimą, kurių užsakymu, siuntimu ir apmokėjimu pasirūpiname patys.

Nuolatinis tobulėjimas

Siekiame savo klientams pasiūlyti aukštos kokybės baldus ir interjero detales už patrauklią kainą, todėl nuolat tobuliname savo gamybos organizavimo procesą, atnaujiname įrangą ir kantriai mokomės patys. Atsižvelgdami į augančius klientų poreikius domimės naujausiomis tendencijomis minkštųjų baldų projektavimo ir gamybos srityje.

Mūsų siūlomi baldai

Restoranų baldai
Kavinių ir barų baldai
Naktinių klubų baldai
Laivų baldai
Viešbučių baldai
Biuro baldai
Viešųjų erdvių baldai
Top Sofa

Kokybė.Atsakomybė.Pagalba.

Susisiekime

Kontaktai

[email protected]

+370 60 381 391

Darbo laikas:

I-V: 8:00 – 17:00