Nepriekaištinga kokybė

Kėdės

Projektuojame ir gaminame įvairaus stiliaus nestandartines kėdes pagal kiekvieno kliento individualius poreikius ir būsimo baldo viziją. Naudojame tik aukštos kokybės medžiagas ir patikimą įrangą, todėl galime užtikrinti neabejotiną galutinį rezultatą ir ilgaamžį kėdžių naudojimą. Tvirtos, patogios ir patrauklaus dizaino kėdės neabejojame ras savo vietą tiek asmeniniuose kliento namuose, tiek ir viešosiose erdvėse: kavinėse, baruose, restoranuose, picerijose, viešbučiuose, naktiniuose klubuose.
Naudodami moderniausias gamybos technologijas galime pasiūlyti įvairaus dizaino, dydžio, spalvų kėdes, pridėti norimas detales. Klientai taip pat gali rinktis iš plataus kokybiško gobeleno ar odos asortimento, kurį, taupydami jų laiką, patys užsakome ir pasirūpiname visomis, su jo pristatymu ir apmokėjimu reikalingomis procedūromis.
Kėdžių gamyboje naudojame tik klijuotą beržo fanerą, dėl kurios baldas liks kokybiškas ir galės būti naudojamas metų metus. Tai ypač svarbu erdvėse, kuriose juo kasdien naudojasi labai daug žmonių.  Nepriekaištingą kėdžių kokybę garantuoja ir HR porolonas, dėl kurio kėdėse neatsiranda įdubimai ar kitos dažną naudojimą rodančios sėdėjimo žymės.
Mes visuomet išklausome klientų asmeninių pageidavimų ir neribojame jų fantazijų ar svajonių. Drąsiai imamės gyvendinti net pačius drąsiausius jų norus, kad gautume ne tik nepriekaištingos kokybės, bet ir išskirtinio dizaino rezultatą – kėdę.

Galerija

Top Sofa

Kokybė.Atsakomybė.Pagalba.

Susisiekime

Kontaktai

[email protected]

+370 60 381 391

Darbo laikas:

I-V: 8:00 – 17:00